بهترین مطب ارتودنسی در تهران

بهترین مطب ارتودنسی در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هرگاه صحبت از واژه ی مشتری مداری وتکریم ارباب رجوع می شود ، بیدرنگ نام شرکت ها و برند های معروفی  مانند  تویوتا در ذهن می آید که همواره سعی در جلب رضایت مشتریانش در سطح جهانی  داشته است.

در دنیای پزشکی و درمان نیز، بیمارمداری و ارایه بهترین و مدرنترین درمان، هدف هر مرکز درمانی معتبر و خوش نام است.

بر این اساس فرم های نظرسنجی از بیماران ارتودنسی در مورد ویژگی های بهترین مرکز ارتودنسی در تهران نتایج زیر را نشان داد

 برخورد محترمانه کادرمطب ارتودنسی با بیماران

برخورد مناسب کادر مطب ارتودنسیشامل متخصص ارتودنسی ،دستیاران ارتودنسی،پذیرش مطب از همان نوبت دهی تلفنی، ابتدای ورود و پذیرش بیمار ارتودنسی،در طی درمان،انتهای درمان ارتودنسی و حتی پس از اتمام درمان ارتودنسی سبب جلب اعتماد و آرامش بیمار می شود.

 متخصص  و ماهر بودن متخصص ارتودنسی تهران

 از آنجا که درمان ارتودنسی درمانی بسیار تخصصی و پیچیده است ،و انجام آن نزد فرد غیر متخصص، نتایج ناگوارو غیر قابل جبرانی دارد به دنبال دارد ، بیماران ارتودنسی آگاهی یافته اند که درمان خود را نزد متخصص ارتودنسی و دارای بورد تخصصی انجام دهندو از انجام درمان نزد دندانپزشک عمومی خودداری کنند .همچنین بیماران آگاه هستند که متخصص ارتودنسی که عضو هیات علمی دانشگاه می باشد از نظر علمی به روز می باشد

بهترین_مطب_ارتودنسی

 تمیز بودن محیط درمان و استریل بودن تمام وسایل مورد استفاده برای بیماردر کلینیک ارتودنسی درشمال تهران

 مشاهده اینکه مرکز تخصصی ارتودنسی مجهز به دستگاه های استریلیزاسیون مدرن است و ست درمان هر بیمار ارتودنسی مختص به خود اوست سبب خشنودی بیمار و اطمینان او از این موضوع میشود که برای انجام درمان ارتودنسی نزد افراد متعهد و با وجدان و کار بلد مراجعه کرده است.

متخصص_ارتودنسی_بهترین_مطب_ارتودنسی

تنظیم قرار ملاقات و ویزیت بیمار با توجه به راحتی بیماردر مرکز ارتودنسی درشمال غرب تهران

از آنجا که تقریبا اکثر بیماران ارتودنسی محصل ،دانشجو و شاغل میباشند ،تنظیم وقت به گونه ای که سبب اختلال در کار وتحصیل نشود ؛بسیار مهم و از اولویت های درمان ارتودنسی  است.

هزینه ی مناسب درمان در مطب تخصصی ارتودنسی دکتر ستاره خسروی

 بیماران ارتودنسی بر این باورند که اقساطی بودن درمان ارتودنسی،انجام آنرا تقریبا برای همگان امکان پذیر میکند .از این نظر هزینه ی درمان ارتودنسی در مقایسه با سایر درمانهای پزشکی و دندانپزشکی بسیار منطقی میباشد. با توجه به اینکه درمان ارتودنسی معمولا ۱ تا ۲ سال طول میکشد و هزینه ی درمان ارتودنسی  به صورت اقساط ماهانه طی این مدت پرداخت میشود ،بار مالی قابل توجهی بر دوش بیمار یا خانواده اش نمی گذارد.

مجهز بودن مطب تخصصی ارتودنسی تهران به مدرن ترین تجهیزات و به روز بودن متخصص ارتودنسی تهران

بیماران انتظار دارند متخصص ارتودنسی توانایی علمی و عملی انجام روش های درمانی روز دنیا را داشته باشد و با توجه به مزایا و معایب هر کدام ، آنها را به بیمار پیشنهاد دهد.

متخصص_ارتودنسی_بهترین_مطب_ارتودنسی

انواع روشهای درمانی ارتودنسی شامل : ارتودنسی ثابت با براکتهای مریی و نامریی ،ارتودنسی متحرک ،ارتودنسی دیمون ،ارتودنسی خارج دهانی…هستند.هر کدام از این متد ها ی نوین ارتودنسی براساس فاکتور های مختلف مثل سن بیمار،وضعیت دندانها و لثه،هزینه و … در بیماران خاصی کاربرد دارند.

مطب تخصصی ارتودنسی  دکتر ستاره خسروی با در نظر گرفتن نظرات ارزشمند بیماران و بر اساس باور قلبی و تعهد وجدانی بهترین درمان ارتودنسی را توسط بهترین متخصص ارتودنسی به شما ارائه میدهد.

دکتر ستاره خسروی ،متخصص ارتودنسی و دارای بورد تخصصی و عضو هیات علمی دانشگاه به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی به شما یا فرزندانتان توصیه می شود.

 تمام مراحل شروع و انجام درمان ارتودنسی در مطب تخصصی ارتودنسی دکتر ستاره خسروی  انجام می شود ،و بیمار نیازی  به طی مسافت های طولانی و مراجعه به مراکز متعدد جهت انجام فتوگرافی و… ندارد.کادر درمانی  ماهر ،محیط آرام ،هزینه ی منطقی ، تجهیزات نوین و بهترین متخصص ارتودنسی در تهران در مرکز تخصصی ارتودنسی هدیه ی ما به شما ست. اگر میخواهید ارتودنسی نامریی انجام دهید با مطب تخصصی دکتر ستاره خسروی  تماس بگیرید،هزینه ی درمان ارتودنسی در مطب ما تماما اقساطی است.

برای مشاوره تخصصی ارتودنسی با کلینیک دکتر ستاره خسروی  تماس بگیرید
۰۹۳۸۰۰۰۵۵۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ما را دنبال کنید