ارتودنسی نامرئی(سرامیکی) توسط متخصص ارتودنسی در تهران

Table of Contents

ارتودنسی نامریی(سرامیکی) توسط متخصص ارتودنسی در تهران

اگر به دنبال ارتودنسی نامریی هستید حتما مقاله ی زیر را بخوانید:

براکت های فلزی ساخته شده از استیل ضد زنگ شایع ترین براکتهای مورد استفاده در ارتودنسی بالینی می باشد. اما رنگ فلز و دیده شدن آن ممکن است برای برخی از بیماران ارتودنسی مخصوصا بالغین ،موضوعی ناخوشایند باشد.به همین دلیل امروزه سایز براکت های فلزی بسیار کاهش یافته است .با این وجود در طی دهه ی گذشته ،براکت های سرامیکی در ارتودنسی بسیار رایج شده اند.

مواد سرامیکی پلی کریستالین و مونوکریستالین که در ساخت براکت های سرامیکی مورد استفاده قرار میگیرد ،رنگی بسیار عالی فراهم میآورد .یعنی براکت تقریبا همرنگ دندان بیمار است و فقط از فاصله ی بسیار نزدیک قابل دید می باشد.

انواع_ارتودنسی_ارتودنسی_نامریی_متخصص_ارتودنسی

با توجه به علاقمندی بیماران به انجام ارتودنسی نامرئی یا کمتر مرئی ،تبلیغات گسترده ای در این راستا در حال انجام است .ارتودنسی لینگوال  و ارتودنسی شفاف هم نمونه هایی از تلاش دانشمندان ارتودنسی برای معرفی دستگاههای ارتودنسی است که جلب توجه نکند.

باید بدانید عدم راحتی بیمار در ارتودنسی لینگوال معضل بزرگی است .زیرا این نوع ارتودنسی که در سمت زبانی دندانها قرار می گیرد باعث تحریک مداوم زبان می شود.شهرت این نوع ارتودنسی در کشورهای پیشرفته به سرعت کاهش یافت.

در ارتودنسی شفاف هم بیمار از تعدادی پلاک متحرک شفاف استفاده میکند.در برخی افراد که مشاغل خاص دارند استفاده از این نوع ارتودنسی مفید است .اما به علت متحرک بودن این نوع پلاک ها  و این که برای خوردن هر چیزی باید خارج شوند ،کاربردشان بسیار وقت گیر است.

ارتودنسی_نامریی_متخصص_ارتودنسی

اگر شما به دنبال ارتودنسی نامرئی هستید متخصص ارتودنسی به شما براکت های سرامیکی را پیشنهاد میکند که کاملا همرنگ دندان هستند .و نتیجه ی درمان بیماران با این ارتودنسی نامرئی بسیار عالی بوده است.

برای مشاوره تخصصی ارتودنسی با ما تماس بگیرید
۰۹۳۸۰۰۰۵۵۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ما را دنبال کنید