درمان با الاینر شفاف توسط متخصص ارتودنسی در تهران

Table of Contents

درمان با الاینر شفاف توسط متخصص ارتودنسی در تهران

معمولا بیماران بزرگسال به دنبال متدهایی از ارتودنسی نامریی هستند زیرا تمایل دارند کسی متوجه ارتودنسی آنها نشود.در این مقاله با آخرین متد ارتودنسی نامرئی آشنا میشوید.

اینویزالاین یک تکنیک ارتودنسی است که در آن از یک سری الاینرهای پلاستیکی اختصاصی استفاده میشود که توسط کامپیوتر با هدف هدایت تدریجی دندانهای نامرتب و نا به جا به محل صحیح ساخته میشوند.بیش از یک دهه است که مورد استفاد قرار میگیرد.

ارتودنسی_نامریی

نکته ی قابل توجه این است که تمام ناهنجاری های ارتودنسی با سیستم اینویزالاین به تنهایی قابل درمان نیستند.خبر خوش این است که علاوه بر مزیت نامرئی بودن وزیبایی اینویزالاین نسبت به ارتودنسی ثابت ،همچنین ممکن است درمان با ارتودنسی متحرک از نوع اینویزالاین ،برای سلامت لثه فوایدی داشته باشد.

عوامل متعددی در گرفتن نتایج رضایت بخش از الاینر شفاف دخیل هستند.اولین و مهمترین متغیر ،مدت استفاده از دستگاه است. الاینر های شفاف باید به طور مداوم و تقریبا ٢٢ ساعت از ٢۴ ساعت استفاده شوند.

متغیر بسیار مهم بعدی طول تاج دندان بیمار و شکل دندانهای او است .دندانهای بلند که شکل خاصی که فقط متخصص ارتودنسی قادر به تشخیص آن است را دارند کاندید بهتری برای درمان با ارتودنسی نامرئی از نوع اینویزالاین هستند.

مهم این نیست که سعی کنیم درمان ارتودنسی را حتما با اینویزالاین انجام دهیم،مهم این است که تعیین کنیم کدام سیستم ارتودنسی بهترین نتایج درمانی را برای هر بیمار به ارمغان می آورد.

ارتودنسی_شفاف

مواقعی هست که یک دوره ی کوتاه درمان ارتودنسی ثابت (قبل یا بعد از دوره ی الاینر شفاف) برای اصلاح آنچه با اینویزالاین قادر به درمانش نیستیم انجام میشود و باقیمانده ی درمان ارتودنسی با الاینرهای شفاف دنبال می شود.

در مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر ستاره خسروی ، درمانهای تخصصی ارتودنسی ، از جمله ارتودنسی شفاف،توسط بهترین متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک(دکتر ستاره خسروی،متخصص ارتودنسی در تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای بورد تخصصی کشور) انجام میشود.

برای مشاوره تخصصی ارتودنسی با ما تماس بگیرید
۰۹۳۸۰۰۰۵۵۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ما را دنبال کنید