مزایای درمان ارتودنسی متحرک توسط متخصص ارتودنسی تهران

Table of Contents

مزایای درمان ارتودنسی متحرک توسط متخصص ارتودنسی تهران

اولین گام در درمان ارتودنسی، تشخیص به موقع ناهنجاری ارتودنسی، به منظور پیشگیری از بروز و پیشرفت مشکلات فکی _دندانی می باشد.

مشکلات زیادی در سیستم دندانهای شیری ،میتواند به راحتی توسط دستگاههای ارتودنسی متحرک درمان شود.

میتوان ادعا کرد در حدود نیمی از ناهنجاری های دندانی و فکی رایج در کودکان و نوجوانان را میتوان توسط درمانهای پیش گیرنده و دستگاههای متحرک ارتودنسی،جلوگیری و یا اصلاح نمود.

 گاهی انجام درمان متحرک در سن زیر ١٢ سال توسط متخصص ارتودنسی میتواند بیمار را از درگیر شدن با درمان های پیچیده و پر هزینه ی ارتودنسی ثابت در سن بالای ١٢ سال بر حذر دارد.

از طرفی انجام این دسته از درمانها با توجه به متحرک بودن دستگاه عوارض جانبی کمتری نسبت به ارتودنسی ثابت برای بیمار به همراه خواهد داشت.

ارتودنسی_متحرک_متخصص_ارتودنسی

همچنین درمان متحرک در این سنین باعث تقویت روحیه و اعتماد به نفس کودک میشود.چه بسا گاهی مشکل فکی و یا دندانی و به طبع آن ظاهر نامناسب سبب افت تحصیلی کودک می شود.

 انجام درمان ارتودنسی متحرکدر سن زیر ١٢ سال در کودکی که نیاز به درمان دارد میتواند بزرگترین  لطف والدین نسبت به خودشان و فرزندشان باشد .و آنها را از درمان طولانی و پر هزینه در سنین بعدی مصون دارد.

ارتودنسی_متحرک_متخصص_ارتودنسی_و_زیبایی

با توجه به متحرک بودن دستگاه ،استفاده ی مکفی و بهداشت کافی و نحوه ی نگهداری انواع دستگاههای اصلاح کننده ی فک یا مرتب کننده ی دندانها توسط متخصص ارتودنسی  آموزش داده میشود.

با توجه به اینکه تعداد بسیار زیادی دستگاه ارتودنسی متحرک وجود دارد که هر کدام موارد کاربرد خاص خودشان را دارند،برای انجام درمان حتما به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید.

در مطب تخصصی ارتودنسی دکتر ستاره خسروی، درمانهای تخصصی ارتودنسی ، توسط بهترین متخصص ارتودنسی (دکتر ستاره خسروی، متخصص ارتودنسی در تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای بورد تخصصی کشور) انجام میشود.

برای مشاوره تخصصی ارتودنسی با ما تماس بگیرید
۰۹۳۸۰۰۰۵۵۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ما را دنبال کنید