ارتودنسی ارزان یا گران

Table of Contents

ارتودنسی ارزان یا گران

شاید برای شما هم پیش آمده که در مقابل فروش یک کالای ظاهرا همسان مبالغ متفاوتی خواسته اند،در این صورت شما سر در گم میشوید که آیا تفاوتی بین آنهاست ؟ و اگر هست کدام یک بهتر است؟ارزان یا گران؟

در مورد درمان‌های پزشکی و دندانپزشکی هم این تفاوت تعرفه ها همواره بوده است و خواهد بود.علت تفاوت تعرفه های ارتودنسی چیست ؟کدام یک بهتر است؟ارتودنسی گران یا ارزان؟

واقعیت این است که به سوال بالا پاسخ کاملا مشخص نمیتوان داد اما ما به شما عواملی را که در تعرفه ها تاثیر گذارند معرفی می کنیم:

تعرفه ی عمومی یا تخصصی : قطعا متخصص ارتودنسی تعرفه ی بالاتری از دندانپزشک عمومی دارد که بدون داشتن تخصص، درمان تخصصی ارتودنسی انجام می دهد که بعدها برای بیمار ارتودنسی  مشکلات فراوانی ایجاد می شود.پس اگر بین تعرفه ی پایین دکتر عمومی و تعرفه ی بالاتر متخصص ارتودنسی سر در گم شدید حتما متخصص را انتخاب کنید.

درمان کشیدن یا نکشیدن : اگر درمان مشکل ارتودنسی شما نیاز به کشیدن دندان داشته باشد در مقایسه با نکشیدن دندان هزینه ی ارتودنسی بالاتری دارد.

درمان جراحی و ارتودنسی توام : اگر شما علاوه بر ارتودنسی نیاز به جراحی فک دارید ناهنجاری شما در دسته ی موارد درمانی پیچیده هست و هزینه ی بالاتری خواهد داشت.

نوع مواد مورد استفاده در ارتودنسی : بدیهی است روش‌های ارتودنسی ثابت نسبت به ارتودنسی متحرک (به جز الاینر ها )گرانترند و انواع ارتودنسی ثابت هم با هم تفاوت قیمت دارند و روش‌های ارتودنسی نامرئی نسبت به ارتودنسی روتین گرانترند.

برای مشاوره تخصصی ارتودنسی با ما تماس بگیرید
۰۹۳۸۰۰۰۵۵۹۰

نهایتا اینکه در تمام دنیا پزشک متخصص بر اساس طول درمان و برند موادی که در درمان استفاده می‌کند و دلایل شخصی ،هزینه های درمان در مطب شخصی خود را تعیین می کند.

در مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر ستاره خسروی، درمانهای تخصصی ارتودنسی، توسط بهترین متخصص ارتودنسی  (دکتر ستاره خسروی، متخصص ارتودنسی در تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای بورد تخصصی کشور) انجام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ما را دنبال کنید