کدام نوع ارتودنسی بهتر است؟

Table of Contents

انواع ارتودنسی و انتخاب ارتودنسی مناسب

ارتودنسی شاخه ای از تخصص دندانپزشکی است که به جرات می‌توان گفت از عهده ی دندانپزشک عمومی بر نمی آید .زیرا در دوره ی دندانپزشکی عمومی ،ارتودنسی فقط در حد معرفی رشته ارتودنسی به دانشجویان آموزش داده می شود و تمام پیچیدگیها و علوم و فنون و تکنیک‌های ارتودنسی در دوره ی تخصصی ارتودنسی آموزش داده می شود.

و این آموزشها به قدری گسترده است که دوره ی تخصص ارتودنسی ۳ تا ۴ سال طول میکشد و هیچ کس نمی تواند با گذراندن دوره ها ی آزاد ارتودنسی که چند روز طول می کشد خود را در ارتودنسی صاحب نظر بداند و دست به درمان بیماران ارتودنسی بزند؛لذا پیش از انتخاب نوع ارتودنسی مطمئن شوید پزشک شما متخصص ارتودنسی است یعنی در مهر و سر برگ خود واژه ی متخصص ارتودنسی را ثبت کرده باشد .

و نیز بهتر است متخصص ارتودنسی از اعضای هیات علمی دانشگاه باشد تا با علم روز ارتودنسی دنیا آشنا باشد .

با توجه به معرفی انواع روش‌های ارتودنسی  مثل ارتودنسی متحرک، ارتودنسی ثابت، ارتودنسی خارج دهانی، ارتودنسی دیمون، ارتودنسی شفاف، ارتودنسی نامریی، ارتودنسی سرامیکی، ارتودنسی لینگوال یا زبانی گاها بیماران دچار سر درگمی می‌شوند .

شما خواننده ی گرامی که متقاضی درمان ارتودنسی هستید بدانید پزشک متخصص ارتودنسی شما با توجه به نوع مشکل ارتودنسی شما،سن ،انتظارات و توقعات شما،شکل دندان‌ها ، سلامت دندان‌ها و لثه و همچنین هزینه ،بهترین روش درمانی ارتودنسی را به شما پیشنهاد می‌کند ،پس از آنکه معاینه ی کامل شما توسط متخصص ارتودنسی صورت گرفت و شما نیز خواسته های خود را گفتید به پزشک متخصص ارتودنسی خود اعتماد کنید و کار را به کاردان بسپارید.

برای مشاوره تخصصی ارتودنسی با ما تماس بگیرید
۰۹۳۸۰۰۰۵۵۹۰

در مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر ستاره خسروی، درمانهای تخصصی ارتودنسی ، توسط بهترین متخصص ارتودنسی (دکتر ستاره خسروی، متخصص ارتودنسی در تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای بورد تخصصی کشور) انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ما را دنبال کنید